آزمون روز

1- معما :

یک اسرائیلی مساوی است با چند لبنانی و فلسطینی ؟؟؟

تذکر مهم: جوابهای با اختلاف ده هزار نیز قابل قبول است

2- تست هوش :

اگر شما یک اسیر اسرائیلی داشته باشید و آنها هم از شما ده هزار اسیر داشته باشند و بر طبق اصول تعریف شده نیز، اینها با هم قابل مبادله نباشند، و آزاد زندگی کردن هم حق طبیعی هر انسانی باشد احتمال می دهید چند نفر انسان ( زن ، مرد ، کودک و ... ) باید کشته شوند و چند شهر و روستا باید تخریب شود تا این اسیر اسرائیلی آزاد شود ؟؟؟

راهنمایی مهم : این مسئله بر اساس یک اسرائیلی طرح شده و با طرح مسئله هایی نظیر یک لبنانی و یک فلسطینی به هیچ عنوان به جواب نخواهید رسید

تذکر : استفاده از اصطلاحاتی نظیر شورای امنیت ، سازمان ملل ، حقوق بشر و ... در حل این مسئله نمره منفی دارد

3- درس تازه :

جان بولتون در سازمان ملل : جان اسرائیلی ها با ارزش تر از فلسطینی هاست !!!

مشق شب : از روی این جمله صد صفحه بنویسید تا بخش ارزش گذاری ذهنتان تقویت شود

 

 

 

 

 

/ 31 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجيد

سلام بهمن جان دلتنگت شده بودم مطلب خيلی زيبايی بود موفق باشی يا علی

بهانه

هم اکنون نیازمند یاری نظر سبزتان هستیم . بنیاد امور بیماران اینترنتی .

پيمان

سلام دوست عرير ار هم درديت ممنونم بعد حرفهاي شما و يه سري اتفاقات حالم بهتر شده و باز به نوشتن روي اوردم خوشحال ميشم اخرين دست نوسته هام رو بخونيد .منتظر اومدنت ميمونم .

جريان زنده

سپاس آن معلمی که به من اندیشیدن ره آموخت، نه اندیشه ها را. منتظر دیدن نظرت هستم.در ضمن وبلاگ زنده اندیشی بروز شد.سری بزن خوشحال میشم.

مزدک

سلام ... اما کوری را هرگز برای آرامش تحمل مکن! عزيزم جريان بنياد گرای دگم انديش هميشه مورد مذمت و ملامت بوده و هست . چه نام این جریان صهیونیست باشد چه جریان بنیاد گرای حماس. توجه داشته باش هيچوقت منطقا مجازات روشن کردن يک کبريت مرگ صدها نفر آدم نيست. ولی تو نمی توانی انتظار داشته باشی در يک انبار باروت يا يک پمپ بنزين کبريتی برافروزی و بگويی چه عقوبت ناهمگونی! عزيزم مگر نه اينکه در آموزه های دينی ما ظالم و ظلم قرار ندادن هر چيز در جای خود معنی شده است؟ مگر در آیه ۳۵ سوره بقره به آدم گفته نشده که اگر به سمت شجره بروی از ظالمين خواهی شد؟ می دانيم که شجره در لفظ عرب به معنای پراکندگی است و تاکيد اين آيه بر قيد ظالمين هم بی دليل نيست. بهمن عزيز هيچ وقت بين بد و بد تر به بد اصالت نده. ضمنا به روز هم هستم!!!!

پيمان

سلام دوست خوبم ... يه پست جديد دادم خوشحال ميشم اين بار هم مثل دفعات پيش پاي حرفهام بنشيني موفق و پيروز باشي قربان تو پيمان

پيمان

سلام ممنون که بازم مثل هميشه اومدی و پای صحبتم نشستی .... اين حظور گرم تو و بقيه دوستان که بهم برای نوشتن قوت قلب ميده ... راستی بی صبرانه در انتظار خوندن مطلب جديدت هستم با ارزوی موفقيت برای شما وتمامی دوستانپيمان

پيمان

سلا م دوست خوبم از اين که بازم بهم سر زدی ممنونم مثل هميشه شادم کردی

سيد مهدی موسوی

سلام عزيز! با مطلبی نيمه طنز ـ نيمه جدی تحت عنوان « منتقد يک دقيقه اي» ( آموزش نقد به شيوه های کلاسيک و پست مدرن) به روزم...حتما سر بزنيد!

روزبه

سلام.اين اسرائيلی ها ديگه شورش رو در اوردن.واقعا که. اقا بهمن گل به ماسر نميزنی يعنی اينقد زود روزبه فراموش شده